!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

Tutoriale scrap,quiling,papier,kusudama na innych blogach

3 komentarze:

  1. super! wiele ciekawych inspiracji :)) dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny blog! Jest tu dużo inspiracji, tak jak już wspomniała ''joolaa'' oraz ''Slonce''. Można się tu dowiedzieć o plastycznych rzeczach (i to dużoooo !) Przy okazji, ja też prowadzę bloga o różnych plastycznych inspiracjach. Tu jest jego link: http://mpcuda.blogspot.com/ . Będę zaczynać pisać o ''Quillingu'', ponieważ właśnie przyszła mi paczka z nim. :) Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)