!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

29.5.11

123# Pomidory z mozzarellą i torba na szydełku

fot.autor mari

Sałatka z pomidorów z mozzarellą


Składniki:

pomidory
mozzarella
sól
pieprz
bazylia

Wykonanie:

Pomidory sparzyć i zdjąć skórkę,pokroić w gruba kostkę.Mozzarellę odsączyć z zalewy i pokroić w plastry.Wszystkie składniki razem wymieszać i doprawić do smaku przyprawami.
Smacznego:)


fot.autor mari

Kłębek nici z pociętych tiszertów


fot.autor mar
Na zdjęciu wyżej widać moją nową pracę na szydełku,zrobioną z nici z pociętych tiszertów.Niestety brakuje mi materiału i muszę czekać aż będę miała następne koszulki do pocięcia.Będę pokazywać jak postępuje praca.


mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)