!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

3.10.10

60#Grypa,stokrotki....
fot.autor mari

Stokrotki.
No i mam,zwlekałam,zwlekałam i teraz nam za swoje dopadła mnie grypa.Wszystko mnie boli i ogólnie czuję się fatalnie.Moja córcia przyniosła mi stokrotkę "mamusiu powąchaj kwiatka".Ja oczywiście odpowiadam "słoneczko jak pięknie pachnie",chociaż nic,a nic nie czuję,bo katar zatkał mi wszystkie zmysły,to przez niego oszukuję moje dziecko.Żeby uspokoić swoje sumienie dałam jej kredki i nowe szablony do rysowania.


OśmiorniczkaWąż


Serduszko
Bąbowiec

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)