!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

31.7.13

447# WynikiDzisiaj obiecałam ogłosić wyniki.

Dziękuję bardzo wszystkim(nielicznym)za udział w moim Candy.
Do wygrania były dwa zestawy,które
wędrują do.......


1 zestaw

2 zestawNagroda pocieszenia (niespodzianka)


Proszę o kontakt e-mailowy.


Miłej nocy:)

7 komentarzy:

 1. Cudownie mi się lipiec zakończył, a sierpień rozpoczął. Dziękuję bardzo za prezent i gratuluję Biblioteceg6 z mojej dzielnicy oraz Uli.
  Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Już się cieszę na uśmiechnięte buziaki młodzieży na powitanie nowego roku szkolnego z nowymi przydasiami:))
  Pozdrawiam Izabela Ochocka z bibliotekiG6

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś mąż odebrał przesyłkę z Twoimi prezentami.
  Wyjeżdżamy, ale jeżeli będę miała chwilkę zrobię zdjęcia i pokaże na blogu. Jeżeli dostęp do internetu będę miała bardzo ograniczony post będzie dopiero w przyszłym tygodniu.
  Bardzo dziękuję i pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Okazało się, że mam jakieś kłopoty z moją skrzynką i kilka różnych maili nie doszło gdzie miało...więc adres wysłałam drugi raz:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Mari !!! Ojejku !!! Ja wygrałam pocieszajkę ???!!! Jestem w szoku !!! Dopiero dziś zobaczyłam... Nie wiem, co powiedzieć ...Czy to przypadkiem nie uległo przedawnieniu ? Nieśmiało przyznam, że chciałabym prezencik :) Nie mogę znaleźć Twojego adresu, więc podaję mój : ularodzinka@onet,eu

  OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)