!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

29.6.11

130# Bajki czytanki:Pan Ośmiornica

Pan Ośmiornica

Pan Ośmiornica wzorowo zajmuje się domem:jedną parą ramion przewija córeczkę ośmiorniczkę,a kolejna gotuje wodę i parzy herbatkę.Piąte i szóste ramię kroją ogóka morskiego na obiad.Siódme miesza zupę ,a ósme jest wolne-na wypadek,gdyby musiał się podrapać.
Tego dnia w odwiedziny przypłynęła pani Ryba."To niesamowite,jak wspaniale sobie z tym wszystkim radzisz!",powiedziała.
"To jeszcze nic",odpowiedział pan Ośmiornica."Gdybyś widziała,ile rzeczy jednocześnie potrafi zrobić mój przyjaciel!"-"A któż to taki?",pyta pani Ryba zaciekawiona."Pan Stonoga!",odparł pan Ośmiornica.

Sarah Herzoff


Tekst i zdjęcie pochodzi z książki 365 opowieści na dobranoc


Ps.Czasami chciałabym mieć tak dużo rączek do pomocy


mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)