!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

24.3.12

280# Mała serwetka


fot.autor mari

Mała serwetka szydełkowa


mari

2 komentarze:

  1. Śliczna serwetusia:)Znaczki oczywiście możesz jeszcze przesłać,gdyż jeszcze kilka innych dziewczyn zadeklarowało chęć ich przesłania-więc zaczekam na Was,po prostu przesunę losowanie:)mam nadzieje,że pozostałe dziewczyny się nie obrażą:)Proszę daj mi na maila znać,że wysłałaś:)Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję nie chodziło mi o losowanie,spóźniłam się,więc nie będę brała udziału w nim,ale chcę pomóc i może kilka moich znaczków przyczyni się do pomocy innej osobie.Pozdrawiam

      Usuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)