!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

17.6.10

27#Kartka na ślub


fot.autor mari

W sobotę byłam na ślubie mojej szwagierki.Pogoda -było upalnie,dobrze że w kościele chłodno i na sali klimatyzacja:).Zabawa była super-szalałam do 4 rano.
Miałam zrobione 3 propozycje kartek z życzeniami-ta wygrała.Zrobiona jest techniką- haft matematyczny.Muszę się przyznać,że to moje pierwsze karteczki w tym stylu.Myślę że się podobają.Bo ja jestem zadowolona:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)