!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

20.9.10

54# Obrazek i mydełkofot.autor mari

Elf Stokrotka

Przeglądając różne wpisy na blogach ,przypadkiem znalazłam piękną dekorację dla dziecka,małego elfika Stokrotkę.Tak bardzo mnie zaczarował ten pogodny malunek,że sama postanowiłam spróbować swoich sił i namalować na płótnie obrazek.Teraz mogę zaprezentować moje dzieło,(wyszło troszeczkę inaczej,ale również uroczo).Mojej córci na pewno się spodoba.
fot.autor mari


Ręcznie wykonane mydełko z płatkami pszennymi.

I jest mydełko z płatkami pszennymi ,wykonane moimi rękami ,ale o szczegółach napiszę innym razem:)

2 komentarze:

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)