!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

4.9.10

47# Urodzinki:)


Co roku o tej porze zastanawiam się co dalej .Czas leci latka też,a Ja chciałabym zrobić jeszcze coś ciekawego,innego co sprawi mi ogromną radość.W głowie roi się od pomysłów tylko czasu troszeczkę za mało na ich realizację,czasami śmieję się,że dzień za krótki a noc za długa. Z okazji urodzin zrobiłam sobie podsumowanie i lista pomysłów jeszcze jest długa i niekompletna. Mam więc napęd i motywację,bo już nie wstaję z łóżka z wrażeniem ,że dzień jest taki sam,nudny,do drugiego podobny.Mam chęć tworzenia i sprawdzenia swoich możliwości,robienia rzeczy,które są niebanalne. W urodzinowy dzień dostaje się prezenty.Ja dostałam je od bliskich i znajomych.Są to drobiazgi,które sprawiły mi ogromną przyjemność.
fot.autor mari
Urodzinowa karteczka z życzeniami z zagranicy.

fot.autor mariTęczowa apaszka i bielizna.
fot.autor mari

Biżuteria.

Tortu urodzinowego nie było,bo latek już za dużo i świeczek też,a o pożar nietrudno:)

Pozdrawiam wszystkich urodzonych 04,09 .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)