!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

2.9.11

141# Metki na ubranka do przedszkola-kursRozpoczął się rok szkolny i przed szkolny.Moja córeczka po raz pierwszy poszła do przedszkola,w którym wymagają aby rzeczy przynoszone przez dziecko były podpisane imieniem i nazwiskiem.
Pamiętam jak moja mama wyszywała każdą literkę ręcznie na moich ubrankach.Było to praco chłonne zajęcie.
Ja wpadłam na pomysł aby sobie ułatwić to zadanie i zrobić metki,które łatwo można przyszyć a później odpruć.
Już dawno temu znalazłam kilka sposobów na zrobienie własnych metek tu i tu .Ja jednak chcę pokazać jak można zrobić własne metki innym ,tanim i prostym sposobem.

Najpierw przygotowuję sobie materiały do ich wykonania.
Będą potrzebne:
  • markery,cienkopisy,długopisy kulkowe
  • nożyczki
  • ramiączka z biustonoszy,tasiemki,
  • igła i nici

Ramiączka z biustonoszy i tasiemki ucinamy na wymaganą długość -w zależności od długości napisu.Na gotowych piszemy imię i nazwisko markerem,cienkopisem lub innym trudno zmywalnym pisakiem.Tak przygotowane metki przyszywamy do ubranka.Pamiętajmy aby kolorowe metki przyszywać do ubrań o zbliżonym kolorze,aby uniknąć zafarbowania ubrań podczas prania.


fot.autor mari

Metki z czerwonych ramiączek


fot.autor mariMetki z białych ramiączek


fot.autor mariMetki z tasiemek
mari

2 komentarze:

  1. Wow, świetny pomysł. Znów wychodzi na to, że najprostsze rozwiązania są najlepsze :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Zosiu i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)