!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

23.4.11

113# Koncert życzeń-Wielkanoc

fot.autor mari1.Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku oraz udanego uciekania w dniu wielkiego lania śle.....


2.Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła a zajączek uśmiechnięty przyniósł wreszcie te prezenty.


3.Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu i euro w portfelu, dyngusa mokrego z serca całego życzy......4.Słońca,szczęścia,pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych!


5.Jaj przepięknie malowanych, świąt wesołych,roześmianych. W poniedziałek kubeł wody. Szczęścia,zdrowia oraz zgody. Wesołego Alleluja!mari

2 komentarze:

  1. Asiu serdecznie dziękuję i również życzę Ci pięknych,cudownych i radosnych Świąt:-)

    OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)