!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

6.4.11

105# Poradnik babci Zosi-Siemię lniane


fot.autor mari

Ziarenka siemienia lnianego

Siemię lniane ma działanie nawilżające,oczyszczające i łagodzące podrażnienia skóry.Podobno leczy drobne zadrapania.Dzięki tym właściwością poprawimy wygląd naszej skóry na dłoniach.
Oto przepis na kompres z siemienia lnianego:
2-3 łyżki zmielonego siemienia lnianego zalać wrzącą wodą lub mlekiem w takiej ilości by powstała gęsta papka.Gorącą papkę nakładamy na dłonie,przykrywamy je gazą i owijamy dodatkowo folią spożywczą.Po upływie 20minut spłukujemy ręce ciepłą wodą.

Przepis pochodzi z prasy kobiecej:)mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)