!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

6.11.10

68# Practical Magic -Film-Muzyka- Recenzja

Tytuł:Totalna Magia/Practical Magic (1998)
Reżyseria:Griffin Dunne
Gatunek:Komedia,Fantasy

Główne bohaterki siostry Owens Gilian(Nicole Kidman) i Sally (Sandra Bullock)tracą rodziców i ich wychowaniem zajmują się ciotki.
Wszystkie kobiety od lat zgłębiają tajniki magii.Za swój dar ,na wybranków ich serc,spada klątwa.Za miłość do "czarownicy"płacą śmiercią.
Dlatego Sally rzuca na siebie urok w celu ochrony przed miłością.Z kolei Gilian igra z uczuciami.Obie przez to mają kłopoty.
Jednak wygrywa miłość,przyjaźń i siostrzana więź.
Sami zobaczcie ,polecam:)


mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)