!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

27.1.11

86# Trailer i paluszki z kminkiem

Dobry film i paluszki z kminkiem to moja dzisiejsza propozycja na wieczór.Kminkowe paluszki z ciasta francuskiego powstały na podstawie Serowych paluszków z blogu " Moje Wypieki".


fot autor mari

Kminkowe paluszki z ciasta francuskiegoSkładniki:

  • ciasto francuskie 2 gotowe arkusze
  • kminek
  • jajko roztrzepane do posmarowania

Wykonanie:

Na oprószonej stolnicy położyć jeden kawałek ciasta francuskiego,posmarować jajkiem,posypać kminkiem.Przykryć drugim arkuszem ciasta i posmarować jajkiem ,a górę posypać kminkiem.Ciasto pokroić na 1,5cm paski.Każdy pasek chwycić za oba końce i skręcić w przeciwnych kierunkach.Gotowe układać na blasze wyłożonej papierem do pieczenia zachowując 2-3cm odstępy.Końce docisnąć do blachy.Piec 13-15min w temperaturze 200C.fot.autor mari
Księga ocalenia/2010

Rok 2044.Główmy bohater Eli(Denzel Washington) samotnie przemierza zniszczoną Amerykę.Mężczyzna posiada tajemniczą księgę,w której znajduje się klucz i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości.Podczas długiej wędrówki codziennie ją czyta ,co daje mu siłę, mądrość i bezpieczeństwo.niestety po drodze trafia do małego miasteczka zarządzanego przez tyrana Carnegie(Gary Oldman). Tam główny bohater poznaje również piękną dziewczynę o imieniu Solara.Oboje próbują zapobiec przedostaniu się księgi w niepowołane ręce.
Tajemniczość głównego bohatera,jego charyzma,moc i zagadka jaką kryje księga powodują ,że film jest ciekawy i dobry.


mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)