!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

20.5.10

20#Jednak życie musi toczyć się dalej......fot.autor mari

Brakuje mi słów do tego ogromu tragedii jaka znowu dotyka polaków w naszym kraju.
Nie mogę już patrzeć na tą wodę dookoła,ludzkie nieszczęście.Nawet nie robię zdjęć.
Wczoraj uciekaliśmy przed wodą,spieszyliśmy się,żeby zdążyć nim zaleje kolejny most,kolejną drogę,aby dojechać szczęśliwie do domu.
Ja z rodziną mam szczęście mogę spać spokojnie.Inni takiego szczęścia nie mają.
Dołączyłam tą piękną różę,żeby poczuć troszeczkę ciepła,którego nam teraz brakuje.
Dzisiaj pierwszy w miarę normalny dzień,bez deszczu,ze spacerem ale bez słońca.
Trudno jakoś wejść do normalności .Spotyka się znajomych,sąsiadów.Temat rozmów zawsze ten sam kogo zalało,a kogo nie,jak jest i co dalej.A przecież nikt naprawdę nie wie jak będzie.Sytuacja nie jest wesoła.Jednak życie musi toczyć się dalej............Powódź w moim mieście tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)