!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

6.3.11

95# Poradnik babci Zosi-miód

fot.autor mari

Miód


Dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach z centralnym ogrzewaniem i przed komputerem,więc możemy mieć kłopoty z przesuszoną skórą.Dodatkowo niskie temperatury sprawiają,że nasze wargi są przesuszone i spierzchnięte.
Miód jest bardzo dobrym i naturalnym lekiem na wysuszone usta.To najlepsza maseczka.Przyspiesza ona gojenie popękanego naskórka,zmiękcza go i wygładza.
Cienką warstewkę miodu nakładamy na usta i pozostawiamy na kilka minut ok.10minut.Staramy się nie zlizywać słodyczy.Dopiero po tym czasie zmywamy go.Dodatkowo możemy posmarować usta wazeliną.


fot.autor mari

Miód


mari

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)