!-- SCM Music Player http://scmplayer.net -->

Powitanie

Pierwszy raz jesteś na moim blogu-witam cię serdecznie.Rozejrzyj się może znajdziesz coś czym się zainteresujesz.Możesz oczywiście podzielić się sowimi spostrzeżeniami wszystkie przeczytam i postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

O mnie

Moje zdjęcie
opolskie, Poland
Mam na imię Marianna.Lubię szyć,gotować,czytać książki i haftować i wiele innych ciekawych rzeczy robić.Wszystko to sprawia mi ogromną radość.Serdecznie zapraszam-Marianna-mari.

napisz do mnie........

marjanka.36@interia.pl

Google Website Translator Gadget

15.4.12

286# Świąteczne gotowanie i brak czasu na blogowanie

Witam! Dawno nie pisałam i troszeczkę się nazbierało.Muszę od czegoś zacząć.
Przeglądając blogi widziałam piękne dodatki na stół,ozdoby i rękodzieła.
ja za bardzo nie mam czym się pochwalić,ponieważ w okresie przed świątecznym w ogóle nie mam na nic czasu.Dużo godzin spędzam w pracy a i w domu jest masę pracy i przygotowań.I tak mi schodzi do północy a wcześnie rano pobudka.Mogę tylko przedstawić kilka moich dzieł kulinarnych na Wielkanocny stół.

Menu Wielkanocne:


  fot autor mari


Ozdoby świąteczne


mari

2 komentarze:

  1. żartujesz????to naraz???u nas 2 babeczki ze sklepu z czego jedna jeszcze nie otwarta.jaja pisankowe leżą...nic nie gotowałam.masakra,wygląda że nic nie jemy.buziaki pozdrawiam gorąco naprawdę się napracowałaś

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej.Oczywiście sama tego nie zdołałabym zjeść,nawet przez kilka dni,ale od czego jest rodzina,która chętnie pomoże.Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Prawa autorskie

Wszelkie prezentowane na blogu prace,pomysły i zdjęcia są mojego autorstwa .(Do wyjątków należą te,które są podpisane do kogo należą lub skąd pochodzą).Wiele trudu i zapału trzeba poświęcić aby powstały,więc nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody!Dziękuję za respektowanie moich praw autorskich:)